Elwira Rudecka - Logotype
Zwiedzaj ze mną

Odkryję przed Tobą różne oblicza Austrii i Wiednia.

Jaka Austria fascynuje Cię? Historyczna, muzyczna, czy może chcesz podążać śladami cesarzowej Sisi? A może jednak kulinarna? Masz parę godzin czasu, a może jednak możesz przeznaczyć cały dzień na zwiedzanie? Pomysł na urlop, wakacje ze znajomymi, rodziną czy aktywny wypad? Niezależnie od faktu kim jesteś, jakie są Twoje zainteresowania i na ile przybywasz do Austrii i Wiednia gwarantuję Ci, że każda wyprawa ze mną jest wyjątkowa, niepowtarzalna i pozostanie na długo w Twojej pamięci. Co mogę dla Ciebie zrobić? Program przygotuję zgodnie z Twoim życzeniem. Zaproponuję Ci ciekawe tematy i trasy. Dostosuję plan zwiedzania do Twoich oczekiwań.

Oprowadzam grupy zorganizowane i korporacyjne.

Zapraszam również grupy i osoby indywidualne, które wolą zwiedzać we własnym tempie i zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

Czy wiesz, że oferuję usługi przewodnickie m.in. w języku polskim nie tylko na terenie Wiednia, Dolnej Austrii, Burgendlandu ale także w miastach Linz i Graz?
 
Już dziś skontaktuj się ze mną. Powiedz, jak mogę Ci pomóc?
 
Przykłady tematów:
 • Dla kochających dźwięki
  Muzyczny Wiedeń z Mozartem, Straussem, Schubertem i Beethovenem w tle; Dom Figaro, Dom Towarzystwa Przyjaciół Muzyki wraz ze Złotą Salą, w której grywany jest słynny Noworoczny Koncert Filharmoników Wiedeńskich 

 

 • Dla miłośników historii 
  Wiedeń cesarstwa Rzymskiego, średniowieczny Wiedeń, Wiedeń Imperialny

 

 • Dla poszukiwaczy przygód 
  Zamki nad Dunajem, Dolina Wachau

 

 • Dla miłośników sztuki
  Ponad 100 obiektów muzealnych m.in. Albertina, Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Leopolda, Belweder z legendarnym obrazem Klimta „Pocałunek”.
 •  Dla miłośników wina, jadła i muzyki
  Wiedeńskie i okoliczne winnice z degustacją i zwiedzaniem, wycieczki do Doliny Wachau wraz ze zwiedzaniem jednej z okolicznych winnic oraz spływem statkiem, zwiedzanie manufaktur specjalności kuchni austriackiej, koncerty muzyki lokalnej